Współpracowałem z :

duży baner02

.

banner GdzieWesele.pl POLECA

LatającyKowal.pl fotografia Certyfikat Jakości      Bez nazwy-7 


Jest to fotograf, który nie chowa  się  za swoim warsztatem. Jego rzemiosło jest rzekłbym -perfekcyjnie przezroczyste. Każda sesja to szczere i otwarte spotkanie z Bartkiem, z żywym człowiekiem- obiektyw jest tu tylko „do towarzystwa”.  Ma świetną intuicję i oko. Ma wyczucie. Dla mnie najważniejszy jest jednak jego dystans do siebie i świata oraz poczucie humoru,  bez którego ja sobie tej pracy zupełnie nie wyobrażam. Każda sesja jest inna, każda była dla mnie niezwykłym, ludzkim spotkaniem. A efekt za każdym razem dorównuje albo przewyższa nasze wspólne oczekiwania.

Michał Czernecki (sesja do portfolio aktora)

 

 

Polecam tego zdolnego i potrafiącego uchwycić w kadrze chwilę oraz zawartą w niej prawdę bez konieczności nadużywania programów do obróbki graficznej fotografa. Rozumie oczekiwania i stara się im sprostać najlepiej jak może stwarzając podczas zdjęć przyjazną i luźną atmosferę. Fotograf tworzący sztukę. Polecam :)

Karol Binkowski (sesja do portfolio aktorskiego)

 

 

Wspaniała współpraca! Bartek to niesamowicie utalentowany fotograf o wielkiej wyobraźni i wyczuciu. Atmosfera podczas sesji totalnie mistrzowska, a efekty przewyższyły moje oczekiwania. Szczerze polecam!

Marita Zagozda (sesja plenerowa)

 

 

Szalenie sympatyczny i bardzo zaangażowany fotograf. Widać, że czuje i kocha to, co robi, czego dowodem są zresztą efekty sesji. Bardzo polecam!

Justyna Wacławek (sesja plenerowa)

 

 

Nieczęsto widzi się takie zaangażowanie u fotografa! Profesjonalne podejście, przyjemna współpraca, świetne zdjęcia! Baaaardzo gorąco polecam i liczę na dalszą współpracę :) !

Nikola Pasternak (sesja plenerowa)